Price: ₹272
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.7 in |
| Length | 5.8 in |
| Width | 3.1 in |
| SKU | sb2311181332580707 |